Про нас

ІнСтанкоСервіс - це команда професіоналів, яка має багаторічний досвід у виготовленні верстатів з ЧПУ. Ми пропонуємо широкий спектр обладнання, яке відповідає потребам різних галузей промисловості

ІнСтанкоСервіс

Експерти в галузі виробництва обладнання з ЧПУ

Історія компанії «ІнСтанкоСервіс» розпочалася у 2003 році. Саме тоді ще невеликий колектив зайнявся проектуванням та виробництвом перших моделей верстатів з ЧПУ серії ATS. І вже у 2004 році на київській міжнародній виставці «Lisderevmash-2004» було представлено серійну модель верстата ATS-2112.
За роки своєї діяльності компанія «ІнСтанкоСервіс» виробила понад дві тисячі одиниць обладнання з ЧПУ, високу якість та надійність якого оцінили не тільки в Україні, а і в різних куточках світу: Молдові, Польщі, Ізраїлі, Іспанії, Казахстані, Чехії, США.
Якість і актуальність продукції базується на професіоналізмі співробітників і впровадженні сучасних технологій на всіх етапах виробництва, тому верстати з ЧПУ відповідають останнім світовим стандартам і мають сертифікат відповідності та сертифікат Євросоюзу (СЄ) для експорту товарів до Європи.
Власна виробнича база компанії розташована на площі понад 2000 м2 і оснащена групою фрезерних, токарних та металообробних верстатів з ЧПУ. Компанія має повний цикл виробництва, а продукція проходить контроль якості: перевірка паралельності та перпендикулярності верстата, налаштування і тестування приводів та робочого шпинделя.
Колектив компанії складається з досвідченої команди, яка має великий досвід в галузі верстатобудування, отже придбавши верстат від «ІнСтанкоСервіс» Ви отримуєте не тільки якісне обладнання, а й багаторічний досвід нашої команди та підтримку впродовж всього терміну експлуатації верстата.

20+

Років існування компанії

Обладнання

Широкий спектр продукції “ІнСтанкоСервіс”

ІнСтанкоСервіс – вітчизняний виробник верстатів з ЧПУ. В нашій лінійці представлений широкий спектр фрезерних верстатів, які відрізняються за своїми технічними характеристиками, розмірами, продуктивністю та ціною. Ми докладаємо максимум зусиль для підтримки оптимального балансу між вартістю обладнання та його якістю і дотримуємося правила, що вигідна ціна завжди краще, ніж знижка!
Фрезерні та лазерні верстати з ЧПУ нашого виробництва успішно використовуються в різних галузях промисловості:
• Меблеве виробництво – виготовлення фасадів, корпусних меблів та фурнітури;
• Рекламне виробництво – виготовлення вивісок, лайтбоксів, логотипів;
• Ливарна промисловість – виробництво майстер-форм для лиття;
• Будівельний бізнес – виготовлення вікон, дверей та фасадів.
На сьогоднішній день безліч виробничих компаній автоматизують свої процеси, використовуючи продукцію «ІнСтанкоСервіс».
Якісне виробництво верстатів з ЧПУ у поєднанні з великим досвідом роботи дозволяє нашій компанії протягом багатьох років залишатися одним з лідерів серед українських виробників обладнання.

35+

Моделей верстатів з ЧПУ