Плазмові верстати з ЧПУ

Ми пропонуємо широкий модельний ряд верстатів з ЧПУ, розроблених з використанням сучасних технологій та матеріалів, які відповідають найвищим стандартам якості

Плазмові верстати з ЧПУ

Плазмові верстати з ЧПУ – це сучасне обладнання, яке широко використовуються на виробництві і поєднує в собі останні технології в розкрої металу різного діапазону товщин. Верстати плазмової різки відрізняються високим ступенем безпеки, що не тільки істотно збільшує термін експлуатації, але й робить їх доступними навіть для користувачів-початківців.

 

Переваги плазмових верстатів:

 • надійність
 • простота обслуговування
 • мінімальні витрати,
 • якісна порізки товстих металів
 • відсутність необхідності використання додаткового обладнання, такого як пилососи
 • зручність в експлуатації та простота обслуговування

 

Сфери використання:

 • Виготовлення металевих конструкцій: каркаси будівель, мостів, естакад, тощо
 • Виготовлення  деталей: обладнання автомобілів, деталі машин, суднобудування, аерокосмічна промисловість та інші галузі виробництва
 • Розкрій металу різної товщини

 

Завдяки універсальності та доступності плазмові верстати з ЧПУ на сьогодні  застосовується майже на всіх середніх і великих підприємствах, які займаються металообробкою і прагнуть досягти швидкого та ефективного розкрою товстих металів та  підвищити продуктивність і економічність виробництва.

Плазмові верстати з ЧПУ

Плазмові верстати з ЧПУ (числовим програмним управлінням) — це агрегати, що працюють в автоматичному режимі. Фахівець вибирає програму керування обладнанням, на якому виконується процес різання матеріалу. Продуктивні машини – гарантія якісного результату. На плазмових верстатах з ЧПУ виконується різання різних видів. Схема вводиться у програму. Вироби ріжуться без пошкоджень та деформації. Після плазмового різання кромки додатково не обробляються. Купити якісний агрегат по вигідній ціні можна в онлайн магазині “ІнСтанкоСервіс”.

Особливості плазмового обладнання з числовим програмним керуванням

Компанія “ІнСтанкоСервіс” пропонує купити плазмовий верстат з ЧПУ з вибором опцій та параметрів:

 • робоча зона становить від 1 до 3 м;
 • довжина агрегату варіюється від 2 м до 30 м;
 • товщина матеріалу – до 80 мм;
 • швидкість процесу – 20м/хв;
 • навантаження на поверхню столу – 1600 кг/м²;
 • надійні програми для плазмового різання.

На плазмових верстатах ріжуться метали: вуглецева, низьковуглецева, нержавіюча сталь, мідь і мідні сплави, латунь, алюміній та інші матеріали.

Плазморіз з ЧПУ комплектується додатковими опціями: контроль висоти, інтервал між соплом та деталлю, скіс країв. Коли збільшується дистанція, кут зрізу на кромці зростає. При зменшенні відстані електрод та сопло менше служать. Постійна висота при роботі верстату – це гарантія якісних зрізів та тривалого терміну служби обладнання. Технолог повинен керуватися правилами використання верстата.

Дотримання вимог гарантує виготовлення деталей без пошкоджень. Отвори на виробі вирізають першими. Краї заготовок вирізаються по черзі. Довгі деталі укладаються на близькій відстані від кромки матеріалу, звідки починається процес. Середні заготовки розміщують посередині.

Переваги плазмових верстатів з ЧПУ

Програми в обладнанні з ЧПУ – гарантія якості виготовлених виробів. На агрегаті виготовляються якісні заготовки у різній кількості. Оригінальний плазмовий верстат ЧПУ характеризується перевагами, на які рекомендується звернути увагу.

 1. Оперативне різання.
 2. Виготовлення різноформатних деталей.
 3. Різання заготовок із різних сплавів.
 4. Виготовлення виробів без дефектів.
 5. Якісні розрізи на деталях.
 6. Машина налаштовується на різну товщину металу.
 7. Безпечна робота оператора.
 8. Агрегат не має негативного впливу на природу.

ЧПУ верстати, що ріжуть метал, комплектуються за бажанням клієнта. Замовник вибирає відповідну плазму. На складі компанії Instankoservis є в наявності запчастини та розхідники до верстатів. Обладнання задовольняє 99% потреб підприємства. Висока технологічна гнучкість та продуктивність агрегатів для плазмового різання з числовим програмним керуванням дозволяє використовувати їх на підприємствах, які виробляють промислові верстати, металоконструкції та інше.

Моделі обладнання з числовим програмним управлінням сертифіковані та відповідають міжнародним стандартам. Агрегати безпечні у використанні та не шкідливі для навколишнього середовища. Замовники отримують високоякісну продукцію за доступною ціною.

Як замовити плазмовий верстат з ЧПУ?

Компанія “ІнСтанкоСервіс” пропонує купити плазмовий верстат з ЧПУ за доступною ціною. Постачальник надає послуги:

 • вибираємо плазмовий агрегат відповідно до запитів клієнта;
 • комплектуємо верстат під поставлені завдання;
 • доставляємо агрегат на об’єкт та встановлюємо;
 • виконуємо пусконалагоджувальні роботи;
 • навчаємо працівників керівництву машиною;
 • ремонтуємо та обслуговуємо обладнання в процесі експлуатації.

Витратники та деталі постачальник поставляє покупцю оперативно. Фахівці компанії виїжджають за адресою замовника та змінюють деформовану запчастину. На плазмове обладнання діє гарантія – 2 роки.

Інтернет-магазин “ІнСтанкоСервіс” пропонує купити плазмовий верстат з ЧПУ за вигідною вартістю. Замовити товар можна шляхом оформлення заявки на сайті компанії або за номером телефону. Плазмовий верстат поставляється у всі регіони України. Отримати консультацію щодо агрегатів можна у консультантів підприємства.

Інше популярне обладнання: ЧПУ верстат, лазерні верстати з ЧПУ, фрезерні верстати з ЧПУ, вакуумний прес.