ATS-4020

Фрезерний верстат з ЧПУ великого формату , призначений для фрезерування та розкрою таких матеріалів, як МДФ, ДСП, фанери, ПВХ, акрилу тощо

 • Якісні комплектуючі

  При виробництві верстатів з ЧПУ використовуємо тільки якісні брендові комплектуючі, що є запорукою точності, надійності та довготривалим терміном експлуатації фрезерних верстатів з ЧПУ

 • Професійне виробництво

  За час існування компанії ми зарекомендували себе як професійне виробництво, що активно розвивається і працює над модернізацією обладнання та створенням нових моделей верстатів

 • Надійний шпиндель

  В верстатах нашого виробництва використовуються якісні шпинделі провідних виробників світу з рідинним та повітряним  охолодженням, що забезпечує точність обробки матеріалів

 • Просте управління

  Верстати з ЧПУ прості в використанні і мають інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та систему управління, що дозволяє швидко та ефективно виконувати різноманітні виробничі завдання

 • Програмне забезпечення

  Ми використовуємо виключно професійне та ліцензійне програмне забезпечення, що гарантує ефективне  управління верстатами та мінімізує ризик виникнення несправностей

   

   

 • Сервіс

  Пропонуємо консультацію та допомогу по підбору обладнання під ваші потреби, пусконалагоджувальні роботи, а також найкращі умови навчання та сервісного обслуговування верстатів з ЧПУ

 • Гарантія

  Гарантія на всі верстати з ЧПУ один рік. Також забезпечуємо післягарантійну технічну підтримку та сервісне обслуговування обладнання впродовж всього терміну експлуатації

   

 • Заводське виконання

  Виготовлення верстатів з ЧПУ відбувається на власній виробничій базі з використанням точного обладнання та ретельного дотриманням усіх процесів та стандартів верстатобудування

Загальна інформація

Загальна інформація

Верстат моделі «ATS-4020» має велику робочу зону  та найчастіше використовується для обробки листових матеріалів великого розміру. Цей верстат дозволяє користуватись технологією розкрою «Nesting».

Переваги моделі

 • Висока продуктивність
 • Можливість встановлення додаткових опцій
 • Міцна конструкція;
 • Швидка та надійна робота;
 • Проста у використанні система управління

Розмір робочого столу

Y-4000, X-2100, Z-200*

*Можливе збільшення ходу по “Z” до 300 мм

Оброблювані матеріали

 • Деревина (фанера, МДФ, ДСП та інші)
 • Пластики (акрил, оргскло, полікарбонат)
 • Композитні матеріали (Dibond та Alucobond)
 • М’які метали (алюміній, латунь, мідь)

Сфера застосування

 • Меблеве виробництво
 • Вироблення 3D декорів
 • Виробництво зовнішньої реклами
 • Моделебудування
 • Виробництво торгівельного обладнання
 • Виготовлення прес-форм

Конструкція

Цільнозварна станина виготовлена зі стальних профільних труб. Опори порталу виконані з литого чавуну для запобіганню надмірних вібрацій при обробці. За для забезпечення якості деталей верстата вони обробляються на сучасному металообробному обладнанні з ЧПУ.
Для керування верстатом використовується сучасний промисловій контролер ЧПУ.

Опції

Програмне забезпечення VCarve Pro

Офіційне програмне забезпечення VCarvePro пропонує різні інструменти та опції для створення керучих програм для верстатів с ЧПУ, включаючи  різання, фрезерування, гравіювання, обробка плоских та тривимірних поверхонь.

Вакуумний стіл

Матричний стіл із ударостійкого композитного матеріалу та потужний насос, забезпечать надійну фіксацію листових матеріалів. Додатково може оснащуватися інтегрованими Т-слотами та пневматичними  упорами для базування заготовок.

Обертова вісь

Використовується для виготовлення виробів циліндричної форми або для обробки деталей з різних боків. Максимальний діаметр обробки – 200 мм. Для управління верстатом з обертовою віссю необхідний ЧПУ контролер з 4 незалежно керованими осями.

Заміна крокових двигунів на серво

Порівняно з кроковими, серво-двигуни забезпечують більшу швидкість та плавність роботи верстата. Цю опцію рекомендується вибирати, якщо основною вимогою  є висока продуктивність верстата.

Система аспірації

Система аспірації використовується для видалення пилу, стружки, тирси із зоні обробки верстата та збирання їх у двох багаторазових мішках. Це дозволяє покращити умови різу та забезпечує чистоту повітря у зоні роботи оператора верстата.

Контролер ЧПУ на базі ПК

Для керування верстатом можливо використовувати контролер на базі персонального комп’ютера замість пульта керування типу DSP. У такому разі для зручності роботи оператора рекомендуємо придбати мобільну стійку для ПК.

Централізоване змащення механіки

Забезпечує зручний догляд за верстатом, оскільки дає можливість швидкого змащення всіх необхідних вузлів. Для подачі мастильного матеріалу використовується насос з ручним керуванням.

Технічні характеристики

Робочий стіл верстата (Y×X)

4100×2100 мм

Робочий рух верстата (Y×X×Z)

4100×2100×200 мм

Габарити верстата (Д×Ш×В)

4800×2700×1700 мм

Маса верстата

1500 кг

Тип верстата

Фрезерний

Конструкція

Рухомий портал

Відстань від гайки шпинделя до столу

200 мм

Відстань від низу порталу до столу

200 мм

Стіл із механічною фіксацією заготовки

Комбінований (МДФ + Т-слот)

Напрямні лінійних подач

Рейкові

Механізм подач, вісь Z

Шарико-гвинтова передача

Механізм подач, осі X,Y

Косозуба рейка

Тип редуктора, осі X,Y

Ремінний

Двигуни осей X,Y,Z

Крокові

Максимальна швидкість переміщень, вісь Z

6 м/хв

Максимальна швидкість переміщень, осі X,Y

20 м/хв

Робоча швидкість переміщень

15 м/хв

Потужність шпинделя

3.5 кВт

Обороти шпинделя

6 000-18 000 об/хв

Тип охолодження шпинделя

Повітряне

Зміна інструменту

Ручна

Тип цанги

ER25

Максимальний Ø хвостовика фрези

16 мм

Датчик вимірювання довжини інструменту

Контактний

Кінцеві датчики

Індуктивні

Система управління (ЧПУ)

NCStudio

Мова програмування

G-Code

Діаметр патрубка аспірації

100 мм

Рекомендована продуктивність аспірації

3200 куб.м/год

Напруга живлення

380 В, 50 Гц

Максимальна споживана потужність

5 кВт

Поширені запитання

Чи проводите ви запуск верстата та навчання?

Так. За бажанням клієнта, наші спеціалісти проводять пусконалагоджувальні роботи, а також навчання основам управління верстатом та створення керуючих програм.

Яку програму використовувати для технології "Nesting"?

Можна використовувати будь яку програму, яка підтримує збереження програми керування у форматі G-код. Наприклад: VCarve Pro, Aplhacam, NESTINGWorks, SigmaNest, VisualCAM, PowerShape/Mill, Fusion360 разом з  Nesting AddOn та інші.

Для технології “Nesting” наша компанія використовує програму VCarve Pro від компанії Vectric.

Чи достатньо вакуумного насосу для утримання заготовки?

Вакуумний стіл фрезерного верстата ATS-4020 комплектується вакуумним насосом потужністю 5,5 кВт з максимальною продуктивністю 320 м3/год,  та максимальним розрядженням 440 mbar. Завдяки великій продуктивності насоса, в комплексі з спеціально розробленою конструкцією вакуумного столу, забезпечується якісний та надійний притиск заготовки.

Як керувати вакуумним столом?

Вакуумний стіл верстата розподілений на декілька вакуумних зон, керування якими може здійснюватися двома способами:

 1. За допомогою механічних кранів, розташованих на лицьової панелі верстата, які відкривають/закривають подачу повітря на вакуумну зону;
 2. За допомогою електричних клапанів, керування якими відбувається натисканням відповідних кнопок.
Як робити управляючі програми (УП) для верстата?

Для розробки управляючих програм використовуються різноманітні CAM-програми, такі як: ArtCAM, Rhinoceros, Deskproto, тощо.

Наша компанія рекомендує звернути увагу на CAM-систему VCarve Pro від всесвітньо відомого розробника – компанії Vectric. Ми пропонуємо повний курс навчання користування цим продуктом.

Як захистити верстат від перепадів напруги?

Для стабільної роботи верстата та для уникнення збоїв, пов’язаних з перепадом напруги, ми, як виробник, додатково рекомендуємо на вхід верстата встановлювати стабілізатор напруги.

Як транспортується верстат?

Розміри верстата перевищують габаритні, тому для його завантаження та перевезення знімаються кожухи та приводи з суппортов. В остальному верстат транспортується у зібраному вигляді у заводський упаковці. Встановлення кожухів та приводів на місці експлуатації не є складним. Самостійно, або за допомогою нашого фахівця, час встановлення займає не більше 15 хвилин.

Чи є післягарантійна підтримка та обслуговування?

Для усіх верстатів нашого виробництва здійснюється післягарантійна підтримка та сервіс. Механічні комплектуючі та електричні компоненти, які використовуються у наших верстатах, завжди є в наявності на складі.

Дізнатись вартість

Дізнатись вартість та наявність фрезерного верстата з ЧПУ «ATS-4020» можна на сайті нашого магазину

Якщо вас зацікавила ця модель верстата, будемо раді отримати ваші виробничі завдання та надати професійну консультацію!

Будь ласка, звертайтесь!

Наші постачальники