ATS-2513.4D.Auto

Чотирьохосьовий верстат з автоматичною зміною інструмента, який здатен обробляти радіусні меблеві фасади різних форм, а також виконувати торцеве фрезерування і свердловку заготовок

 • Якісні комплектуючі

  При виробництві верстатів з ЧПУ використовуємо тільки якісні брендові комплектуючі, що є запорукою точності, надійності та довготривалим терміном експлуатації фрезерних верстатів з ЧПУ

 • Професійне виробництво

  За час існування компанії ми зарекомендували себе як професійне виробництво, що активно розвивається і працює над модернізацією обладнання та створенням нових моделей верстатів

 • Надійний шпиндель

  В верстатах нашого виробництва використовуються якісні шпинделі провідних виробників світу з рідинним та повітряним  охолодженням, що забезпечує точність обробки матеріалів

 • Просте управління

  Верстати з ЧПУ прості в використанні і мають інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та систему управління, що дозволяє швидко та ефективно виконувати різноманітні виробничі завдання

 • Програмне забезпечення

  Ми використовуємо виключно професійне та ліцензійне програмне забезпечення, що гарантує ефективне  управління верстатами та мінімізує ризик виникнення несправностей

   

   

 • Сервіс

  Пропонуємо консультацію та допомогу по підбору обладнання під ваші потреби, пусконалагоджувальні роботи, а також найкращі умови навчання та сервісного обслуговування верстатів з ЧПУ

 • Гарантія

  Гарантія на всі верстати з ЧПУ один рік. Також забезпечуємо післягарантійну технічну підтримку та сервісне обслуговування обладнання впродовж всього терміну експлуатації

   

 • Заводське виконання

  Виготовлення верстатів з ЧПУ відбувається на власній виробничій базі з використанням точного обладнання та ретельного дотриманням усіх процесів та стандартів верстатобудування

Загальна інформація

Загальна інформація

Верстат «ATS-2513.4D» має додаткову можливість керування нахилом шпинделя що значно розширює сферу його використання та дозволяє обробляти складні меблеві форми та архітектурні елементи.

Переваги моделі

 • Додаткова керована вісь нахилу шпинделя
 • Висока продуктивність
 • Можливість встановлення додаткових опцій
 • Міцна конструкція;
 • Швидка та надійна робота;
 • Проста у використанні система управління

Розмір робочого столу

Y-2500, X-1300, Z-380*

*Можливе збільшення ходу по “Z” до 500 мм

Оброблювані матеріали

 • Деревина (фанера, МДФ, ДСП та інші)
 • Пластики (акрил, оргскло, полікарбонат)
 • Композитні матеріали (Dibond та Alucobond)
 • М’які метали (алюміній, латунь, мідь)

Сфера застосування

 • Меблеве виробництво
 • Вироблення 3D декорів
 • Виробництво зовнішньої реклами
 • Моделебудування
 • Виробництво торгівельного обладнання
 • Виготовлення прес-форм

Конструкція

Цільнозварна станина виготовлена зі стальних профільних труб. Опори порталу виконані з литого чавуну для запобіганню надмірних вібрацій при обробці. За для забезпечення якості деталей верстата вони обробляються на сучасному металообробному обладнанні з ЧПУ.
Для керування верстатом використовується сучасний промисловій контролер ЧПУ.

Опції

Програмне забезпечення VCarve Pro

Офіційне програмне забезпечення VCarvePro пропонує різні інструменти та опції для створення керучих програм для верстатів с ЧПУ, включаючи  різання, фрезерування, гравіювання, обробка плоских та тривимірних поверхонь.

Вакуумний стіл

Матричний стіл із ударостійкого композитного матеріалу та потужний насос, забезпечать надійну фіксацію листових матеріалів. Додатково може оснащуватися інтегрованими Т-слотами та пневматичними  упорами для базування заготовок.

ПАК "Сканфасад"

Комплекс призначений для швидкого та точного сканування гнутих поверхонь для їх подальшого фрезерування. Ця система допомагає мінімізувати помилки під час фрезерування та ефективно заощаджує час у виробництві гнутих та увігнутих меблевих фасадів.

Заміна крокових двигунів на серво

Порівняно з кроковими, серво-двигуни забезпечують більшу швидкість та плавність роботи верстата. Цю опцію рекомендується вибирати, якщо основною вимогою  є висока продуктивність верстата.

Система аспірації

Система аспірації використовується для видалення пилу, стружки, тирси із зоні обробки верстата та збирання їх у двох багаторазових мішках. Це дозволяє покращити умови різу та забезпечує чистоту повітря у зоні роботи оператора верстата.

Централізоване змащення механіки

Забезпечує зручний догляд за верстатом, оскільки дає можливість швидкого змащення всіх необхідних вузлів. Для подачі мастильного матеріалу використовується насос з ручним керуванням.

Технічні характеристики

Робочий стіл верстата (Y×X)

2500×1300 мм

Робочий рух верстата (Y×X×Z)

2500×1300×380 мм

Габарити верстата (Д×Ш×В)

3400×2100×2300 мм

Маса верстата

1200 кг

Тип верстата

Фрезерний

Конструкція

Рухомий портал

Відстань від гайки шпинделя до столу

380 мм

Відстань від низу порталу до столу

380 мм

Стіл із механічною фіксацією заготовки

Профільований алюміній (Т-слот)

Напрямні лінійних подач

Рейкові

Механізм подач, вісь Z

Шарико-гвинтова передача

Механізм подач, осі X,Y

Косозуба рейка

Тип редуктора, осі X,Y

Ремінний

Тип редуктора, вісь В

Хвильовий

Двигуни осей X,Y,Z

Крокові

Максимальна швидкість переміщень, вісь Z

6 м/хв

Максимальна швидкість переміщень, осі X,Y

20 м/хв

Робоча швидкість переміщень

15 м/хв

Потужність шпинделя

4.1 кВт

Кут нахилу шпинделя, вісь B

± 90º

Обороти шпинделя

6 000-24 000 об/хв

Тип охолодження шпинделя

Повітряне

Зміна інструменту

Автоматична

Інструментальний магазин

Лінійний

Тип оправлення

ISO30

Кількість оправок у магазині

від 4 шт

Тип цанги

ER32

Максимальний Ø хвостовика фрези

20 мм

Датчик вимірювання довжини інструменту

Контактний

Кінцеві датчики

Індуктивні

Система управління (ЧПУ)

E-CNC

Мова програмування

G-Code

Діаметр патрубка аспірації

100 мм

Рекомендована продуктивність аспірації

2200 куб.м/год

Напруга живлення

380/220 В, 50 Гц

Максимальна споживана потужність

5 кВт

Поширені запитання

Чи проводите ви запуск верстата та навчання?

Так. За бажанням клієнта, наші спеціалісти проводять пусконалагоджувальні роботи, а також навчання основам управління верстатом та створення керуючих програм.

Яка максимальна кількість інструментів у магазині?

У базовій комплектації верстата встановлено 4 змінних інструмента у магазині. Цю кількість можна збільшити до 7 інструментів без внесення змін у конструкцію. Для розміщення ще більшої кількості інструментів потрібна зміна розташування лінійного магазину.

Чи є у системі управління функція RTCP?

Так, система керування підтримує функцію RTCP (Rotate Tool Center Point).
Функція RTCP використовує кінематику верстата та довжину інструмента для обчислення необхідних рухів осей з метою забезпечення постійного положення кінчика інструмента, коли вісь B переміщується згідно з програмою або вручну. Це дозволяє легко змінювати довжину інструмента без необхідності повторного розрахунку керуючої програми, забезпечує вищу надійність завдяки зменшенню людських помилок, значно скорочує час налаштування обробки та спрощує процес створення керуючих програм у CAM або ручним програмуванням G-коду.

Який тип редуктора використовується для осі В?

Для повороту шпинделя використовується хвильовий редуктор, виготовлений тайваньскою компанією за нашими кресленнями. Даний редуктор є важливим елементом верстатів з поворотними шпинделями. Точність редуктора не нижче 1 МОА (кутова хвилина).

Скільки у верстата одночасно керованих осей?

Верстат ATS-2513.4D.Auto є чотирьохосьовим. Дана серія верстатів оснащується повноцінним чотирьохосьовим контролером, який може керувати усіма чотирма осями одночасно.

Чи є оснащення для кріплення гнутих меблевих фасадів?

Так, нашою компанією було розроблене спеціалізоване оснащення для кріплення гнутих меблевих фасадів. Дане оснащення є універсальним, та не потребує зусиль для фіксації заготовки, оскільки має систему вакуумної фіксації. Така система дає можливість обробляти фасади МДФ різної форми та радіусів.

Який компресор потрібен для верстата?

Для верстатів з автоматичною зміною інструменту додатково потрібен компресор. Для стабільної та коректної роботи необхідний компресор, який зможе тримати тиск на вході верстата на рівні 8-10 атм. та має продуктивність 420 л/хв. Бажаний об’єм ресивера компресора – не менше 200 літрів.

Чи потрібен комплект ПК для верстата?

Для керування верстатом ATS-2513.4D.Auto з автоматичною зміною інструменту використовується комп’ютер, який входить до комплекту поставки. Таким чином, ПК для таких верстатів не потрібен.

Дізнатись вартість

Дізнатись вартість та наявність фрезерного верстата з ЧПУ «ATS-2513.4D.Auto» можна на сайті нашого магазину

Якщо вас зацікавила ця модель верстата, будемо раді отримати ваші виробничі завдання та надати професійну консультацію!

Будь ласка, звертайтесь!

Наші постачальники