Вакуумні преси

Ми пропонуємо вакуумний прес, розроблений з використанням сучасних технологій та матеріалів, які відповідають найвищим стандартам якості

Вакуумні преси

Розвиток меблевої промисловості збільшує попит на якісні меблі, які повинні бути не тільки зручними, а й мати гарний зовнішній вигляд. Це призвело до того, що підприємства, які працюють у меблевій галузі, стали все більш активно використовувати у своєму виробництві інноваційні методики та високотехнологічне обладнання, одним із видів якого є вакуумний прес.

Сфера застосування вакуумних пресів

Основною сферою застосування вакуумних пресів є меблева промисловість, де таке обладнання використовується при виробництві елементів корпусних та м’яких меблів – для обклеювання елементів меблевих конструкцій ПВХ-плівкою та шпоном, які виконують переважно декоративні функції. У завдання вакуумного преса в даному випадку входять осадження плівки або шпону і забезпечення їх щільного прилягання до поверхні елемента меблевої конструкції.

Принцип дії

Принцип дії полягає в тому що, нагріта і більш пластична плівка під впливом вакууму, створюваного під її поверхнею, щільно обтягує меблеву заготовку, точно повторюючи її конфігурацію. Плівка, нанесена за вакуумною технологією на поверхню меблевої заготовки, виготовленої із МДФ або ДСП, тримається дуже довго і не містить під собою навіть дрібних бульбашок повітря.

Конструкція:

  • вакуумний стіл, на поверхню якого укладаються меблеві заготовки;
  • вакуумний насос, завдання якого входить відкачування повітря з-під поверхні плівки для меблевих заготовок;
  • притискна рама;
  • нагрівальна установка;
  • кришка вакуумного преса.

Вакуумні преси

Вакуумний прес — обладнання, що застосовується у меблевому виробництві. За допомогою агрегату виконується обклеювання, шпонування, пресування заготовок. Меблеві та деревообробні консалтинги виготовляють деталі шляхом склеювання вакуумом. Облицювання фасадів ламінатом та покриттям HPL проводиться на верстатах при температурі вище 90°. Агрегат вакуумний застосовується для з’єднання плит з деревини та при виготовленні фасадів МДФ.

Особливості верстата

Конструкція вакуумного агрегату складається з таких деталей:

  • стіл;
  • насос;
  • рама притискна;
  • нагрівальний елемент;
  • ущільнювач;
  • кришка.

На металевий жорсткий стіл укладається матеріал, що обробляється. У процесі роботи агрегату повітряний потік з-під шару плівки відкачується вакуумним насосом. За допомогою притискної рами зберігається герметичність матеріалу, що обробляється.

Мембрана — функціональний елемент, який підвищує тиск, що діє на деталі в момент з’єднання матеріалів. Ущільнювальний елемент розрахований на 3000 робочих циклів. Еластичний силіконовий ущільнювач витримує температурне навантаження – різнотипні поверхні надійно склеюються. За такого методу обробки економічна витрата клею. Мембрани виготовлені із міцного вулканізованого силікону. Матеріал стійкий до зношування та експлуатується при підвищеному навантаженні. При виборі верстата враховуються ці аспекти.

Кришка вакуумного агрегату — це відкидний чи накатний механизм. На притискну раму встановлено мембрану, яка додатково фіксує деталі в ньому. Вакуумні силіконові або поліуретанові мішки полегшують процес обробки деревини.

При шпонуванні замість плівки використовується спеціальний клейовий склад. Клей наноситься на поверхню, яка обробляється вакуумом. Шпон щільно фіксується до фасаду, термін експлуатації якого підвищується.

Переваги вакуумного преса

Використання вакуумного преса на деревообробних підприємствах відрізняється перевагами, на які рекомендується звернути увагу перед його покупкою:

  1. Виготовлення гнутого меблевого облицювання – асортимент фасадів збільшується, а собівартість продукції знижується.
  2. Вікна на устаткуванні допомагають контролювати процес обробки матеріалу вакуумом – бракованих виробів не буде.
  3. Організація пресування холодним способом.
  4. Облицювання на вакуумному агрегаті надійне та вигідне.
  5. Відновлення асортименту фасадів.
  6. Залучення постійних клієнтів.

На вакуумних пресах виготовляються фасади меблів із МДФ та шпону. Агрегат затребуваний під час створення деталей інтер’єру. За допомогою вакуумного пресу виготовляються фільонки, фігурні дверні полотна, меблеві конструкції за ескізом клієнтів. На ньому створюються пластикові деталі, а також виконується перенесення написів на оброблюваний матеріал шляхом сублімації. Такий вакуумний прес — незамінне обладнання на багатьох підприємствах.

Як замовити вакуумний прес?

Компанія “ІнСтанкоСервіс” займається виробництвом вакуумних пресів із ЧПУ. Це надійний постачальник верстатів та іншого обладнання, створеного шляхом застосування удосконалених технологій. Вони мають сертифікат відповідності для експорту продукції до Європи.

Замовити вакуумний прес можна онлайн. Перед покупкою товару рекомендується уточнити розміри та конструктивні особливості обладнання. Вартість верстата залежить від комплектуючих, габаритів, параметрів, функціональних особливостей.

На сайті компанії “ІнСтанкоСервіс” можна купити вакуумний прес та інше якісне обладнання з ЧПУ. Співробітники підприємства встановлюють, запускають верстат та навчають клієнта роботі з пресом. На придбане обладнання діє гарантія 12 місяців. Його робота контролюється спеціалістами виробничої компанії.

На сайті можна підібрати якісні запчастини до вакуумного пресу. Ми надаємо клієнтам консультацію та технічну підтримку протягом усього терміну експлуатації. Ми пропонуємо клієнтам надійні, ефективні верстати, які безвідмовні в роботі.

Купуйте вакуумний прес у компанії “ІнСтанкоСервіс” вигідно. Ціни можна переглянути в каталозі. Товар оплачується як готівкою, так і безготівковими коштами. Ми доставляємо продукцію у всі регіони України.

Інше популярне обладнання: ЧПУ верстат, лазерні верстати з ЧПУ, фрезерні верстати з ЧПУ, плазмові верстати з ЧПУ.