ATS-3020.Auto

Модель фрезерного верстата з ЧПУ великого формата, оснащений шпинделем з автоматичною зміною інструменту

 • Якісні комплектуючі

  При виробництві верстатів з ЧПУ використовуємо тільки якісні брендові комплектуючі, що є запорукою точності, надійності та довготривалим терміном експлуатації фрезерних верстатів з ЧПУ

 • Професійне виробництво

  За час існування компанії ми зарекомендували себе як професійне виробництво, що активно розвивається і працює над модернізацією обладнання та створенням нових моделей верстатів

 • Надійний шпиндель

  В верстатах нашого виробництва використовуються якісні шпинделі провідних виробників світу з рідинним та повітряним  охолодженням, що забезпечує точність обробки матеріалів

 • Просте управління

  Верстати з ЧПУ прості в використанні і мають інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та систему управління, що дозволяє швидко та ефективно виконувати різноманітні виробничі завдання

 • Програмне забезпечення

  Ми використовуємо виключно професійне та ліцензійне програмне забезпечення, що гарантує ефективне  управління верстатами та мінімізує ризик виникнення несправностей

   

   

 • Сервіс

  Пропонуємо консультацію та допомогу по підбору обладнання під ваші потреби, пусконалагоджувальні роботи, а також найкращі умови навчання та сервісного обслуговування верстатів з ЧПУ

 • Гарантія

  Гарантія на всі верстати з ЧПУ один рік. Також забезпечуємо післягарантійну технічну підтримку та сервісне обслуговування обладнання впродовж всього терміну експлуатації

   

 • Заводське виконання

  Виготовлення верстатів з ЧПУ відбувається на власній виробничій базі з використанням точного обладнання та ретельного дотриманням усіх процесів та стандартів верстатобудування

Загальна інформація

Загальна інформація

Верстат «ATS-3020.Auto» – це розвиток моделі «ATS-3020» у напрямку збільшення автоматизації завдяки установці системи автоматичної зміни інструменту. Цей верстат дозволяє користуватись технологією розкрою «Nesting».

Переваги моделі

 • Висока продуктивність
 • Можливість встановлення додаткових опцій
 • Міцна конструкція;
 • Швидка та надійна робота;
 • Проста у використанні система управління

Розмір робочого столу

Y-3100, X-2100, Z-200*

*Можливе збільшення ходу по “Z” до 300 мм

Оброблювані матеріали

 • Деревина (фанера, МДФ, ДСП та інші)
 • Пластики (акрил, оргскло, полікарбонат)
 • Композитні матеріали (Dibond та Alucobond)
 • М’які метали (алюміній, латунь, мідь)

Сфера застосування

 • Меблеве виробництво
 • Вироблення 3D декорів
 • Виробництво зовнішньої реклами
 • Моделебудування
 • Виробництво торгівельного обладнання
 • Виготовлення прес-форм

Конструкція

Цільнозварна станина виготовлена зі стальних профільних труб. Опори порталу виконані з литого чавуну для запобіганню надмірних вібрацій при обробці. За для забезпечення якості деталей верстата вони обробляються на сучасному металообробному обладнанні з ЧПУ.
Для керування верстатом використовується сучасний промисловій контролер ЧПУ.

Опції

Програмне забезпечення VCarve Pro

Офіційне програмне забезпечення VCarvePro пропонує різні інструменти та опції для створення керучих програм для верстатів с ЧПУ, включаючи  різання, фрезерування, гравіювання, обробка плоских та тривимірних поверхонь.

Вакуумний стіл

Матричний стіл із ударостійкого композитного матеріалу та потужний насос, забезпечать надійну фіксацію листових матеріалів. Додатково може оснащуватися інтегрованими Т-слотами та пневматичними  упорами для базування заготовок.

Заміна крокових двигунів на серво

Порівняно з кроковими, серво-двигуни забезпечують більшу швидкість та плавність роботи верстата. Цю опцію рекомендується вибирати, якщо основною вимогою  є висока продуктивність верстата.

Система аспірації

Система аспірації використовується для видалення пилу, стружки, тирси із зоні обробки верстата та збирання їх у двох багаторазових мішках. Це дозволяє покращити умови різу та забезпечує чистоту повітря у зоні роботи оператора верстата.

Централізоване змащення механіки

Забезпечує зручний догляд за верстатом, оскільки дає можливість швидкого змащення всіх необхідних вузлів. Для подачі мастильного матеріалу використовується насос з ручним керуванням.

Технічні характеристики

Робочий стіл верстата (Y×X)

3100×2100 мм

Робочий рух верстата (Y×X×Z)

3100×2100×200 мм

Габарити верстата (Д×Ш×В)

3900×2700×1700 мм

Маса верстата

1200 кг

Тип верстата

Фрезерний

Конструкція

Рухомий портал

Відстань від гайки шпинделя до столу

200 мм

Відстань від низу порталу до столу

200 мм

Стіл із механічною фіксацією заготовки

Профільований алюміній (Т-слот)

Напрямні лінійних подач

Рейкові

Механізм подач, вісь Z

Шарико-гвинтова передача

Механізм подач, осі X,Y

Косозуба рейка

Тип редуктора, осі X,Y

Ремінний

Двигуни осей X,Y,Z

Крокові

Максимальна швидкість переміщень, вісь Z

6 м/хв

Максимальна швидкість переміщень, осі X,Y

20 м/хв

Робоча швидкість переміщень

15 м/хв

Потужність шпинделя

7.5 кВт

Обороти шпинделя

6 000-24 000 об/хв

Тип охолодження шпинделя

Повітряне

Зміна інструменту

Автоматична

Інструментальний магазин

Лінійний

Тип оправлення

ISO30

Кількість оправок у магазині

від 4 шт

Тип цанги

ER32

Максимальний Ø хвостовика фрези

20 мм

Датчик вимірювання довжини інструменту

Контактний

Кінцеві датчики

Індуктивні

Система управління (ЧПУ)

NC60A

Мова програмування

G-Code

Діаметр патрубка аспірації

100 мм

Рекомендована продуктивність аспірації

3200 куб.м/год

Напруга живлення

380 В, 50 Гц

Максимальна споживана потужність

10 кВт

Поширені запитання

Чи проводите ви запуск верстата та навчання?

Так. За бажанням клієнта, наші спеціалісти проводять пусконалагоджувальні роботи, а також навчання основам управління верстатом та створення керуючих програм.

Чи можливо збільшити кількість інструментів у магазині?

У базовій комплектації верстата встановлено 4 змінних інструмента у магазині. Цю кількість можна збільшити до 12 інструментів без внесення змін у конструкцію. Для розміщення ще більшої кількості інструментів потрібна зміна розташування лінійного магазину.

Який компресор потрібен для верстата?

Для верстатів з автоматичною зміною інструменту додатково потрібен компресор. Для стабільної та коректної роботи необхідний компресор, який зможе тримати тиск на вході верстата на рівні 8-10 атм. та має продуктивність 420 л/хв. Бажаний об’єм ресивера компресора – не менше 200 літрів.

Який шпиндель з АЗІ обрати?

Наша компанія у верстатах з автоматичною зміною інструменту використовує шпинделі італійського та китайського виробництва.

Переваги італійського шпинделя: точність виробництва, великий ресурс використання (не менше 5 років), ремонтопридатність. До недоліків такого шпинделя можна віднести його високу вартість.

До переваг китайського шпинделя відноситься його низька вартість, а до недоліків менший ресурс використання, у порівнянні з італійськими виробниками.

Що обрати: крокові або серво двигуни?

Переваги крокових двигунів: низька ціна, можливість роботи на низьких оборотах без погіршення характеристик, точніше позиціонування, відсутність потреби у зворотному зв’язку, добре переносять механічні навантаження.

Переваги серводвигунів: точність переміщення, безшумність роботи, високе прискорення, експлуатаційний ресурс, плавність ходу.

Таким чином, вибір серводвигуна або крокового двигуна як привода на верстат  слід здійснювати, керуючись виключно економічною і технічною доцільністю.

Детальніше ознайомитись з принципами роботи крокових та серводвигунів можна ->тут<-

Яку програму використовувати для технології "Nesting"?

Можна використовувати будь яку програму, яка підтримує збереження програми керування у форматі G-код. Наприклад: VCarve Pro, Aplhacam, NESTINGWorks, SigmaNest, VisualCAM, PowerShape/Mill, Fusion360 разом з  Nesting AddOn та інші.

Для технології “Nesting” наша компанія використовує програму VCarve Pro від компанії Vectric.

Чи достатньо вакуумного насосу для утримання заготовки?

Вакуумний стіл фрезерного верстата ATS-3020.Auto комплектується вакуумним насосом потужністю 5,5 кВт з максимальною продуктивністю 320 м3/год,  та максимальним розрядженням 440 mbar. Завдяки великій продуктивності насоса, в комплексі з спеціально розробленою конструкцією вакуумного столу, забезпечується якісний та надійний притиск заготовки.

Як робити управляючі програми (УП) для верстата?

Для розробки управляючих програм використовуються різноманітні CAM-програми, такі як: ArtCAM, Rhinoceros, Deskproto, тощо.

Наша компанія рекомендує звернути увагу на CAM-систему VCarve Pro від всесвітньо відомого розробника – компанії Vectric. Ми пропонуємо повний курс навчання користування цим продуктом.

Дізнатись вартість

Дізнатись вартість та наявність фрезерного верстата з ЧПУ «ATS-3020.Auto» можна на сайті нашого магазину

Якщо вас зацікавила ця модель верстата, будемо раді отримати ваші виробничі завдання та надати професійну консультацію!

Будь ласка, звертайтесь!

Наші постачальники