ATS-3005

Фрезерний верстат, призначений для обробки конструкційного алюмінію та ПВХ профілю при виготовленні дверей, вікон, рекламних конструкцій

 • Якісні комплектуючі

  При виробництві верстатів з ЧПУ використовуємо тільки якісні брендові комплектуючі, що є запорукою точності, надійності та довготривалим терміном експлуатації фрезерних верстатів з ЧПУ

 • Професійне виробництво

  За час існування компанії ми зарекомендували себе як професійне виробництво, що активно розвивається і працює над модернізацією обладнання та створенням нових моделей верстатів

 • Надійний шпиндель

  В верстатах нашого виробництва використовуються якісні шпинделі провідних виробників світу з рідинним та повітряним  охолодженням, що забезпечує точність обробки матеріалів

 • Просте управління

  Верстати з ЧПУ прості в використанні і мають інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та систему управління, що дозволяє швидко та ефективно виконувати різноманітні виробничі завдання

 • Програмне забезпечення

  Ми використовуємо виключно професійне та ліцензійне програмне забезпечення, що гарантує ефективне  управління верстатами та мінімізує ризик виникнення несправностей

   

   

 • Сервіс

  Пропонуємо консультацію та допомогу по підбору обладнання під ваші потреби, пусконалагоджувальні роботи, а також найкращі умови навчання та сервісного обслуговування верстатів з ЧПУ

 • Гарантія

  Гарантія на всі верстати з ЧПУ один рік. Також забезпечуємо післягарантійну технічну підтримку та сервісне обслуговування обладнання впродовж всього терміну експлуатації

   

 • Заводське виконання

  Виготовлення верстатів з ЧПУ відбувається на власній виробничій базі з використанням точного обладнання та ретельного дотриманням усіх процесів та стандартів верстатобудування

Загальна інформація

Загальна інформація

Верстат моделі «ATS-3005» спеціально розроблено для фрезерування та свердління алюмінієвих та ПВХ профілів.

Переваги моделі

 • Висока продуктивність
 • Спеціалізована система кріплення заготовки
 • Міцна конструкція;
 • Швидка та надійна робота;
 • Проста у використанні система управління

Розмір робочого столу

Y-3020, X-200, Z-200

Оброблювані матеріали

 • М’які метали (алюміній, латунь)
 • Пластики (ПВХ, акрил, оргскло, полікарбонат)
 • Композитні матеріали (Вуглепластик, склопластик)

Сфера застосування

 • Будівельне виробництво
 • Меблеве виробництво
 • Виробництво торгівельного обладнання
 • Виробництво виставкового обладнання

Конструкція

Цільнозварна станина виготовлена зі стальних профільних труб. Опори порталу виконані з литого чавуну для запобіганню надмірних вібрацій при обробці. За для забезпечення якості деталей верстата вони обробляються на сучасному металообробному обладнанні з ЧПУ.
Для керування верстатом використовується сучасний промисловій контролер ЧПУ.

Опції

Програмне забезпечення VCarve Pro

Офіційне програмне забезпечення VCarvePro пропонує різні інструменти та опції для створення керучих програм для верстатів с ЧПУ, включаючи  різання, фрезерування, гравіювання, обробка плоских та тривимірних поверхонь.

Заміна крокових двигунів на серво

Порівняно з кроковими, серво-двигуни забезпечують більшу швидкість та плавність роботи верстата. Цю опцію рекомендується вибирати, якщо основною вимогою  є висока продуктивність верстата.

Встановлення шпинделя з АЗІ

Для прискорення процесу обробки декількома інструментами встановлюється шпиндель з автоматичною заміною інструменту, що додатково автоматизує виробничий процес.

Контролер ЧПУ на базі ПК

Для керування верстатом можливо використовувати контролер на базі персонального комп’ютера замість пульта керування типу DSP. У такому разі для зручності роботи оператора рекомендуємо придбати мобільну стійку для ПК.

Централізоване змащення механіки

Забезпечує зручний догляд за верстатом, оскільки дає можливість швидкого змащення всіх необхідних вузлів. Для подачі мастильного матеріалу використовується насос з ручним керуванням.

Технічні характеристики

Робочий стіл верстата (Y×X)

3000×200 мм

Робочий рух верстата (Y×X×Z)

3000×200×200 мм

Габарити верстата (Д×Ш×В)

3200×1000×1700 мм

Маса верстата

950 кг

Тип верстата

Фрезерний

Конструкція

Рухомий портал

Тип фіксації заготовки (профілю)

Пневматичний притиск

Тип охолодження фрези

Система МОР

Напрямні лінійних подач

Рейкові

Механізм подач, вісь Z

Шарико-гвинтова передача

Механізм подач, осі X,Y

Косозуба рейка

Тип редуктора, осі X,Y

Ремінний

Двигуни осей X,Y,Z

Крокові

Максимальна швидкість переміщень, вісь Z

6 м/хв

Максимальна швидкість переміщень, осі X,Y

20 м/хв

Робоча швидкість переміщень *

15 м/хв

Потужність шпинделя

3.2 кВт

Обороти шпинделя

6 000-24 000 об/хв

Тип охолодження шпинделя

Рідинне

Зміна інструменту

Ручна

Тип цанги

ER20

Максимальний Ø хвостовика фрези

13 мм

Датчик вимірювання довжини інструменту

Контактний

Кінцеві датчики

Індуктивні

Система управління (ЧПУ)

NC Studio

Мова програмування

G-Code

Необхідний тиск повітря

6 атм

Напруга живлення

380 В, 50 Гц

Максимальна споживана потужність

5 кВт

Поширені запитання

Чи проводите ви запуск верстата та навчання?

Так. За бажанням клієнта, наші спеціалісти проводять пусконалагоджувальні роботи, а також навчання основам управління верстатом та створення керуючих програм.

Чи передбачено у верстаті охолодження ріжучого інструменту?

У верстаті “ATS-3005” реалізована система подачі мастильно-охолоджуючої рідини (МОР) для додаткового змащення та охолодження інструменту. Використання системи МОР необхідне при обробці алюмінієвих, мідних та інших профилей з м’яких металів. Система є замкнутою та забезпечує безперервну циркуляцію мастильно-охолоджуючої рідини.

Як здійснюється фіксація заготовки?

Кріплення заготовки здійснюється за рахунок механічно-пневматичних пересувних модулей, які встановлені у робочій зоні верстата, вздовж осі “Y” у кількості 4 шт. Управління пневматичними затискачами здійснюється за допомогою педалі, що є зручною системою управління для оператора верстата.

Чи можна встановити заготовку більшої довжини?

Робочий стіл верстата “ATS-3005” є наскрізним, що дозволяє фіксувати заготовки, які за довжиною перевищують максимальну зону обробки.

Скільки сторін заготовки обробляється без переустановки?

В базовій комплектації верстата, фіксація заготовки відбувається в одному положенні, тобто без переустановки можна обробляти одну сторону заготовки. Для обробки іншої сторони необхідно вручну виконати проворот заготовки. Опціонально можна встановити поворотну систему, яка дозволяє обробляти заготовку з трьох сторін без переустановки.

Чи можливо встановити шпиндель з АЗІ?

Верстат “ATS-3005” комплектується шпинделем з ручною зміною інструменту. Опціонально є можливість встановлення шпинделя з автоматичною зміною інструменту та магазином лінійного типу.

Чи є оснащення для кріплення універсальним?

Оснащення для кріплення заготовки є універсальним у випадку коли перетин профілю є простим (прямокутник, квадрат, коло, тощо). У випадку складного перетину, оснащення для кріплення розробляється для кожного такого профілю окремо.

Який компресор потрібен для верстата?

Для верстатів з автоматичною зміною інструменту додатково потрібен компресор. Для стабільної та коректної роботи необхідний компресор, який зможе тримати тиск на вході верстата на рівні 6-8 атм. та має продуктивність 150 л/хв. Бажаний об’єм ресивера компресора – 100 літрів.

Дізнатись вартість

Дізнатись вартість та наявність фрезерного верстата з ЧПУ «ATS-3005» можна на сайті нашого магазину

Якщо вас зацікавила ця модель верстата, будемо раді отримати ваші виробничі завдання та надати професійну консультацію!

Будь ласка, звертайтесь!

Наші постачальники