ATS-2513

Найбільш популярна та затребувана модель серед фрезерних верстатів з ЧПУ, яка поєднує в собі високу якість та надійність

 • Якісні комплектуючі

  При виробництві верстатів з ЧПУ використовуємо тільки якісні брендові комплектуючі, що є запорукою точності, надійності та довготривалим терміном експлуатації фрезерних верстатів з ЧПУ

 • Професійне виробництво

  За час існування компанії ми зарекомендували себе як професійне виробництво, що активно розвивається і працює над модернізацією обладнання та створенням нових моделей верстатів

 • Надійний шпиндель

  В верстатах нашого виробництва використовуються якісні шпинделі провідних виробників світу з рідинним та повітряним  охолодженням, що забезпечує точність обробки матеріалів

 • Просте управління

  Верстати з ЧПУ прості в використанні і мають інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та систему управління, що дозволяє швидко та ефективно виконувати різноманітні виробничі завдання

 • Програмне забезпечення

  Ми використовуємо виключно професійне та ліцензійне програмне забезпечення, що гарантує ефективне  управління верстатами та мінімізує ризик виникнення несправностей

   

   

 • Сервіс

  Пропонуємо консультацію та допомогу по підбору обладнання під ваші потреби, пусконалагоджувальні роботи, а також найкращі умови навчання та сервісного обслуговування верстатів з ЧПУ

 • Гарантія

  Гарантія на всі верстати з ЧПУ один рік. Також забезпечуємо післягарантійну технічну підтримку та сервісне обслуговування обладнання впродовж всього терміну експлуатації

   

 • Заводське виконання

  Виготовлення верстатів з ЧПУ відбувається на власній виробничій базі з використанням точного обладнання та ретельного дотриманням усіх процесів та стандартів верстатобудування

Загальна інформація

Загальна інформація

Верстат моделі «ATS-2513» найпопулярніша модель серед фрезерних верстатів з ЧПУ нашого виробництва. Якісна комплектація та можливість встановлення вакуумного столу робить дану модель ідеальною для підприємств з великими об’ємами виробництва.

Переваги моделі

 • Висока продуктивність
 • Можливість встановлення додаткових опцій
 • Міцна конструкція;
 • Швидка та надійна робота;
 • Проста у використанні система управління

Розмір робочого столу

Y-2500, X-1300, Z-200*

*Можливе збільшення ходу по “Z” до 300 мм

Оброблювані матеріали

 • Деревина (фанера, МДФ, ДСП, береза, горіх та інші)
 • Пластики (акрил, оргскло, полікарбонат)
 • Композитні матеріали (Dibond та Alucobond)
 • М’які метали (алюміній, латунь, мідь)

Сфера застосування

 • Меблеве виробництво
 • Вироблення 3D декорів
 • Виробництво зовнішньої реклами
 • Моделебудування
 • Виробництво торгівельного обладнання
 • Виготовлення прес-форм

Конструкція

Цільнозварна станина виготовлена зі стальних профільних труб. Опори порталу виконані з литого чавуну для запобіганню надмірних вібрацій при обробці. За для забезпечення якості деталей верстата вони обробляються на сучасному металообробному обладнанні з ЧПУ.
Для керування верстатом використовується сучасний промисловій контролер ЧПУ.

Опції

Програмне забезпечення VCarve Pro

Офіційне програмне забезпечення VCarvePro пропонує різні інструменти та опції для створення керучих програм для верстатів с ЧПУ, включаючи  різання, фрезерування, гравіювання, обробка плоских та тривимірних поверхонь.

Вакуумний стіл

Матричний стіл із ударостійкого композитного матеріалу та потужний насос, забезпечать надійну фіксацію листових матеріалів. Додатково може оснащуватися інтегрованими Т-слотами та пневматичними  упорами для базування заготовок.

Обертова вісь

Використовується для виготовлення виробів циліндричної форми або для обробки деталей з різних боків. Максимальний діаметр обробки – 200 мм. Для управління верстатом з обертовою віссю необхідний ЧПУ контролер з 4 незалежно керованими осями.

Заміна крокових двигунів на серво

Порівняно з кроковими, серво-двигуни забезпечують більшу швидкість та плавність роботи верстата. Цю опцію рекомендується вибирати, якщо основною вимогою  є висока продуктивність верстата.

Система аспірації

Система аспірації використовується для видалення пилу, стружки, тирси із зоні обробки верстата та збирання їх у двох багаторазових мішках. Це дозволяє покращити умови різу та забезпечує чистоту повітря у зоні роботи оператора верстата.

Централізоване змащення механіки

Забезпечує зручний догляд за верстатом, оскільки дає можливість швидкого змащення всіх необхідних вузлів. Для подачі мастильного матеріалу використовується насос з ручним керуванням.

Контролер ЧПУ на базі ПК

Для керування верстатом можливо використовувати контролер на базі персонального комп’ютера замість пульта керування типу DSP. У такому разі для зручності роботи оператора рекомендуємо придбати мобільну стійку для ПК.

Технічні характеристики

Робочий стіл верстата (Y×X)

2500×1300 мм

Робочий рух верстата (Y×X×Z)

2500×1300×200 мм

Габарити верстата (Д×Ш×В)

3100×1900×1700 мм

Маса верстата

860 кг

Тип верстата

Фрезерний

Конструкція

Рухомий портал

Відстань від гайки шпинделя до столу

200 мм

Відстань від низу порталу до столу

200 мм

Стіл із механічною фіксацією заготовки

Комбінований (МДФ + Т-слот)

Напрямні лінійних подач

Рейкові

Механізм подач, вісь Z

Шарико-гвинтова передача

Механізм подач, осі X,Y

Косозуба рейка

Тип редуктора, осі X,Y

Ремінний

Двигуни осей X,Y,Z

Крокові

Максимальна швидкість переміщень, вісь Z

6 м/хв

Максимальна швидкість переміщень, осі X,Y

20 м/хв

Робоча швидкість переміщень

15 м/хв

Потужність шпинделя

3.5 кВт

Обороти шпинделя

6 000-18 000 об/хв

Тип охолодження шпинделя

Повітряне

Зміна інструменту

Ручна

Тип цанги

ER25

Максимальний Ø хвостовика фрези

16 мм

Датчик вимірювання довжини інструменту

Контактний

Кінцеві датчики

Індуктивні

Система управління (ЧПУ)

DSP-контролер

Мова програмування

G-Code

Діаметр патрубка аспірації

100 мм

Рекомендована продуктивність аспірації

3200 куб.м/год

Напруга живлення

380 В, 50 Гц

Максимальна споживана потужність

5 кВт

Поширені запитання

Чи проводите ви запуск верстата та навчання?

Так. За бажанням клієнта, наші спеціалісти проводять пусконалагоджувальні роботи, а також навчання основам управління верстатом та створення керуючих програм.

Чи можливо згодом додати 4-ту вісь?

Для того, щоб згодом без зусиль встановити четверту вісь (наприклад обертову вісь) рекомендуємо замовити з верстатом опцію “підготовка під четверту вісь”.

Яку систему управління обрати?

Фрезерний верстат ATS-0609 може керуватись двома типами контролерів:

 1. Пульт керування типу DSP;
 2. Система ЧПУ NC Studio.

Переваги пульта DSP: компактні розміри, простота та зручність у використанні, відсутність витрат на придбання ПК. До недоліків пульта можно віднести: мала інформативність екрану та крихкість (може вийти з ладу при падінні).

Використання системи ЧПУ NC Studio, яка встановлюється на ПК, дозволяє скоротити термін програмування та знизити ймовірність помилок. Недоліками такої системи можно вважати необхідність використовувати системний блок комп’ютера з встановленою 32-х розрядною системою Windows.

Як робити управляючі програми (УП) для верстата?

Для розробки управляючих програм використовуються різноманітні CAM-програми, такі як: ArtCAM, Rhinoceros, Deskproto, тощо.

Наша компанія рекомендує звернути увагу на CAM-систему VCarve Pro від всесвітньо відомого розробника – компанії Vectric. Ми пропонуємо повний курс навчання користування цим продуктом.

Як транспортується верстат?

Верстат транспортується у зібраному вигляді у заводський упаковці. Загальні розміри верстата габаритні, тому його перевезення дозволяється на відповідних по розмірах та навантаженнях транспортних засобах.

Чи можливо згодом встановити шпиндель з АЗІ?

Встановлення автоматичної зміни інструменту замість ручної є складним процесом. До складу цього процесу входить: заміна шпинделя, заміна електрики, встановлення магазину з інструментом, заміна системи ЧПУ, встановлення пневматичних компонентів, тощо. Таку операцію можна виконати тільки на нашому виробництві.

Як захистити верстат від перепадів напруги?

Для стабільної роботи верстата та для уникнення збоїв, пов’язаних з перепадом напруги, ми, як виробник, додатково рекомендуємо на вхід верстата встановлювати стабілізатор напруги.

Чи є післягарантійна підтримка та обслуговування?

Для усіх верстатів нашого виробництва здійснюється післягарантійна підтримка та сервіс. Механічні комплектуючі та електричні компоненти, які використовуються у наших верстатах, завжди є в наявності на складі.

Дізнатись вартість

Дізнатись вартість та наявність фрезерного верстата з ЧПУ «ATS-2513» можна на сайті нашого магазину

Якщо вас зацікавила ця модель верстата, будемо раді отримати ваші виробничі завдання та надати професійну консультацію!

Будь ласка, звертайтесь!

Наші постачальники