Fenix

Фрезерний верстат середнього розміру, який використовується для ефективної обробки деревини, композитних, пластикових матеріалів та м’яких металів

 • Якісні комплектуючі

  При виробництві верстатів з ЧПУ використовуємо тільки якісні брендові комплектуючі, що є запорукою точності, надійності та довготривалим терміном експлуатації фрезерних верстатів з ЧПУ

 • Професійне виробництво

  За час існування компанії ми зарекомендували себе як професійне виробництво, що активно розвивається і працює над модернізацією обладнання та створенням нових моделей верстатів

 • Надійний шпиндель

  В верстатах нашого виробництва використовуються якісні шпинделі провідних виробників світу з рідинним та повітряним  охолодженням, що забезпечує точність обробки матеріалів

 • Просте управління

  Верстати з ЧПУ прості в використанні і мають інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та систему управління, що дозволяє швидко та ефективно виконувати різноманітні виробничі завдання

 • Програмне забезпечення

  Ми використовуємо виключно професійне та ліцензійне програмне забезпечення, що гарантує ефективне  управління верстатами та мінімізує ризик виникнення несправностей

 • Сервіс

  Пропонуємо консультацію та допомогу по підбору обладнання під ваші потреби, пусконалагоджувальні роботи, а також найкращі умови навчання та сервісного обслуговування верстатів з ЧПУ

 • Гарантія

  Гарантія на всі верстати з ЧПУ один рік. Також забезпечуємо післягарантійну технічну підтримку та сервісне обслуговування обладнання впродовж всього терміну експлуатації

 • Заводське виконання

  Виготовлення верстатів з ЧПУ відбувається на власній виробничій базі з використанням точного обладнання та ретельного дотриманням усіх процесів та стандартів верстатобудування

Загальна інформація

Загальна інформація

Верстат моделі «Fenix» є одним з найдоступніших за вартістю у серії легких фрезерних верстатів з ЧПУ. Модель верстата розроблена спеціально для невеликих меблевих та інших виробництв.

Переваги моделі

 • Доступна ціна;
 • Швидка та надійна робота;
 • Міцна конструкція;
 • Інтуїтивно зрозумілий дизайн;
 • Проста у використанні система управління

Розмір робочого столу

Y-1300, X-1300, Z-200

Оброблювані матеріали

 • Деревина (деревина, фанера, МДФ, ДСП та інші)
 • Пластики (акрил, оргскло, полікарбонат)
 • Пінопласт та ПВХ
 • Композитні матеріали (Dibond та Alucobond)
 • М’які метали (алюміній, латунь, мідь)

Сфера застосування

 • Меблеве виробництво
 • Вироблення 3D декорів
 • Виробництво зовнішньої реклами
 • Моделебудування
 • Ювелірне виробництво
 • Виготовлення прес-форм

Конструкція

Цільнозварна станина виготовлена зі стальних профільних труб. Опори порталу виконані з литого чавуну для запобіганню надмірних вібрацій при обробці. За для забезпечення якості деталей верстата вони обробляються на сучасному металообробному обладнанні з ЧПУ.

Опції

Програмне забезпечення VCarve Pro

Офіційне програмне забезпечення VCarvePro пропонує різні інструменти та опції для створення керучих програм для верстатів с ЧПУ, включаючи  різання, фрезерування, гравіювання, обробка плоских та тривимірних поверхонь.

Вакуумний стіл

Матричний стіл із ударостійкого композитного матеріалу та потужний насос, забезпечать надійну фіксацію листових матеріалів. Додатково може оснащуватися інтегрованими Т-слотами для комбінованого кріплення оброблюваних заготовок.

Контролер ЧПУ на базі ПК

Для керування верстатом можливо використовувати контролер на базі персонального комп’ютера замість пульта керування типу DSP. У такому разі для зручності роботи оператора рекомендуємо придбати мобільну стійку для ПК.

Централізоване змащення механіки

Забезпечує зручний догляд за верстатом, оскільки дає можливість швидкого змащення всіх необхідних вузлів. Для подачі мастильного матеріалу використовується насос з ручним керуванням.

Система аспірації

Система аспірації використовується для видалення пилу, стружки, тирси із зоні обробки верстата та збирання їх у двох багаторазових мішках. Це дозволяє покращити умови різу та забезпечує чистоту повітря у зоні роботи оператора верстата.

Технічні характеристики

Робочий стіл верстата (Y×X)

1300×1300 мм

Робочий рух верстата (Y×X×Z)

1300×1300×200 мм

Габарити верстата (Д×Ш×В)

1650×1700×1600 мм

Маса верстата

450 кг

Тип верстата

Фрезерний

Конструкція

Рухомий портал

Відстань від гайки шпинделя до столу

200 мм

Відстань від низу порталу до столу

150 мм

Стіл із механічною фіксацією заготовки

Комбінований (МДФ + Т-слот)

Напрямні лінійних подач

Рейкові

Механізм подач, вісь Z

Шарико-гвинтова передача

Механізм подач, осі X,Y

Косозуба рейка

Тип редуктора, осі X,Y

Ремінний

Двигуни осей X,Y,Z

Крокові

Максимальна швидкість переміщень, вісь Z

6 м/хв

Максимальна швидкість переміщень, осі X,Y

14 м/хв

Робоча швидкість переміщень

до 14 м/хв

Потужність шпинделя

3.5 кВт

Обороти шпинделя

6 000-18 000 об/хв

Тип охолодження шпинделя

Повітряне

Зміна інструменту

Ручна

Тип цанги

ER25

Максимальний Ø хвостовика фрези

16 мм

Датчик вимірювання довжини інструменту

Контактний

Кінцеві датчики

Індуктивні

Система управління (ЧПУ)

DSP-контролер

Мова програмування

G-Code

Діаметр патрубка аспірації

100 мм

Рекомендована продуктивність аспірації

2200 куб.м/год

Напруга живлення

380/220 В, 50 Гц

Максимальна споживана потужність

5 кВт

Поширені запитання

Чи проводите ви запуск верстата та навчання?

Так. За бажанням клієнта, наші спеціалісти проводять пусконалагоджувальні роботи, а також навчання основам управління верстатом та створення керуючих програм.

Чи можливо згодом додати 4-ту вісь?

Для того, щоб згодом без зусиль встановити четверту вісь (наприклад обертову вісь) рекомендуємо замовити з верстатом опцію “підготовка під четверту вісь”.

Яку систему управління обрати?

Фрезерний верстат Fenix може керуватись двома типами контролерів:

 1. Пульт керування типу DSP;
 2. Система ЧПУ NC Studio.

Переваги пульта DSP: компактні розміри, простота та зручність у використанні, відсутність витрат на придбання ПК. До недоліків пульта можно віднести: мала інформативність екрану та крихкість (може вийти з ладу при падінні).

Використання системи ЧПУ NC Studio, яка встановлюється на ПК, дозволяє скоротити термін програмування та знизити ймовірність помилок. Недоліками такої системи можно вважати необхідність використовувати системний блок комп’ютера з встановленою 32-х розрядною системою Windows.

Як робити управляючі програми (УП) для верстата?

Для розробки управляючих програм використовуються різноманітні CAM-програми, такі як: ArtCAM, Rhinoceros, Deskproto, тощо.

Наша компанія рекомендує звернути увагу на CAM-систему VCarve Pro від всесвітньо відомого розробника – компанії Vectric. Ми пропонуємо повний курс навчання користування цим продуктом.

Чи можлива ця модель 380 В?

У даному модельному ряді верстатів використовується електроживлення двох типів підключення: 220В та 380В. За замовченням, на верстат встановлюється обладнання на 220В, але на вимогу клієнта можна встановити 380В.

Чи маєте ви доставку?

В залежності від регіону України наша компанія здійснює доставку обладнання або власним транспортом або за допомогою інших компаній перевізників. Також організовуємо доставку нашого обладнання на експорт “під ключ”.

Чи є післягарантійна підтримка та обслуговування?

Для усіх верстатів нашого виробництва здійснюється післягарантійна підтримка та сервіс. Механічні комплектуючі та електричні компоненти, які використовуються у наших верстатах, завжди є в наявності на складі.

Дізнатись вартість

Дізнатись вартість та наявність фрезерного верстата з ЧПУ «Fenix» можна на сайті нашого магазину

Якщо вас зацікавила ця модель верстата, будемо раді отримати ваші виробничі завдання та надати професійну консультацію!

Будь ласка, звертайтесь!

Наші постачальники