Телефон в руках

Новини

Досягнення та інновації, які впливають
на розвиток підприємства.
Новини та найважливіші події компанії.

 • Наша участь у виставці «ХХІІ Міжнародний промисловий форум»

  Наша компанія з гордістю взяла участь у виставці «ХХІІ Міжнародний промисловий форум» — найбільшій щорічній промисловій виставці в Україні.

  Цього року ми мали честь демонструвати роботу лазерного верстата з ЧПУ нашого виробництва – «Optimal-3015», який привернув значну увагу відвідувачів завдяки своїм передовим технологічним можливостям та високій продуктивності.

  Ми раді були бути частиною цієї значущої події і стати одним із учасників серед інших провідних промислових підприємств України, близького та далекого зарубіжжя.

 • Наша компанія візьме участь у міжнародній виставці “LISDEREVMASH”

  Ця виставка є однією з головних подій в галузі деревообробної та меблевої промисловості.

  Участь у виставці надає можливість представити продукцію нашої компанії перед широким колом професіоналів у сфері деревообробки, обмінятися досвідом та ідеями, а також поділитися нашими останніми розробками в верстатобудуванні.

  Запрошуємо відвідати наш стенд і ознайомиитися з якісним обладнанням нашого виробництва, а також обговорити цікаві проекти, зміцнити ділові зв’язки та знайти нові можливості для розвитку бізнеса в Україні.

  Місце проведення:

  Київ, Експоцентр «АККО Інтернешнл»проспект Берестейський, 40Б

 • Ми беремо участь у виставці ХХІІ Міжнародний промисловий форум

  Раді повідомити вам про нашу участь у виставці ХХІІ Міжнародний промисловий форум 2024, яка відбудеться з 28 по 30 травня.

  Це найбільша промислова виставка в Україні, яка визнана на найвищому світовому рівні. Учасниками виставки є провідні промислові підприємства України та зарубіжжя, і тому ми раді долучитися до цієї визначної події.

  Наша участь на цьому масштабному заході — це можливість представити нашу компанію, як одного з провідних виробників в галузі верстатобудування, поспілкуватися з постійними клієнтами та встановити довгострокові партнерські відносини.

  Запрошуємо відвідати наш стенд, де ми готові представити роботу наших верстатів з ЧПУ, надати консультацію та обговорити можливості взаємовигідної співпраці.

  Місце проведення:

  м. Київ, Міжнародний виставковий центр,
  Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»

 • ІнСтанкоСервіс – офіційний представник Vectric Ltd в Україні!

  Завдяки партнерській угоді з визнаним виробником програмного забезпечення Vectric Ltd., ІнСтанкоСервіс отримала можливість офіційно поставляти та надавати підтримку програмного забезпечення VCarvePro, Aspire та інших продуктів Vectric разом з  високоякісними верстатами власного виробництва.

  Програмні продукти Vectric Ltd. є дуже легкими для навчання та інтуїтивно зрозумілими, сприяючи швидкому освоєнню їх користувачами.

  VCarvePro пропонує різні інструменти та опції, включаючи 2D моделювання, різання, фрезерування та обрізку, підтримують різноманітні стратегії обробки, включаючи  гравірування, різання плоских та тривимірних поверхонь, що дозволяє виробникам використовувати їх для виконання найскладніших завдань.

  Aspire, крім всього іншого, надає користувачам можливість створювати вражаючі тривимірні моделі з надзвичайною легкістю та точністю. Від багатошарових рельєфів до складних 3D-моделей, Aspire робить процес моделювання доступним для користувачів на різних рівнях навичок.

  Це відкриває безмежні можливості для творчості та виробництва, дозволяє реалізувати найскладніші ідеї та проекти на різних матеріалах, надаючи надійність та ефективність при роботі з верстатами ІнСтанкоСервіс.

  Тепер наші клієнти матимуть можливість легко і зручно інтегрувати ці дружні і ефективні інструменти з верстатами, що дозволить вдосконалити виробничі процеси та забезпечити високу якість продукції.

  Це робить верстати нашого виробництва ще більш привабливими для підприємств, які шукають інтегровані рішення для своїх виробничих потреб.

 • Наша компанія взяла участь у виставці друку та реклами REX-T-REX 2023

  15-16 листопада у виставковому центрі ACCO INTERNATIONAL у Києві відбулася професійна виставка друку та реклами REX-T-REX 2023 в якій взяла участь і наша компанія.

  На цьому заході провідні компанії країни представили інноваційне сучасне обладнання для фахівців у сфері реклами та друку. Наша компанія, в свою чергу, представила фрезерний та лазерний верстати з ЧПУ, за допомогою яких можливо створювати унікальні та високоякісні рекламні вироби.

  Ми були приємно вражені несподівано великою кількістю відвідувачів з різних міст України та щиро вдячні всім, хто завітав на наш стенд. Ця виставка дала нам можливість представити наше обладнання широкому загалу та поспілкуватися з постійними та потенційними клієнтами.

 • Ми взяли участь у міжнародній виставці інтер’єрних трендів та тенденцій “Design. Living Tendency 2023”

  Наша компанія взяла участь у виставці Design. Living Tendency 2023, яка проходила в Києві з 25 по 27 жовтня в МВЦ. Ми представили новий верстат з ЧПУ серії “EdgeCut” оснащений тангенціальним осцилюючим ножем. Даний верстат призначений для високоточної різки таких матеріалів як: шкіра, картон, плівка, гума, пінопласт та багато іншого.

  Ми впевнені, що верстат з ЧПУ серії “EdgeCut”, який поєднав в собі фрезер і тангенціальний осцилюючий ніж, стане успішною моделлю на ринку та допоможе нам зміцнити наші позиції, як лідера в галузі верстатобудування. Стенд нашої компанії відвідали сотні відвідувачів, серед яких були ті, хто висловив зацікавленість у співпраці. Цінуємо кожного клієнта і дякуємо за довіру.

 • Вакуумний стіл вдосконаленої конструкції

  Наша компанія завжди на шляху пошуку нових можливостей для покращення обладнання власного виробництва.

  Останнім досягненням в цьому напрямку є впровадження в виробництво вакуумних столів нової конструкції.Нова конструкція вакуумних столів дозволила забезпечити на 12% краще утримання оброблюваних аркушевих та плитних матеріалів без додаткових витрат електроенергії.

  Наші інженери розробили і впровадили ряд методів і засобів, що забезпечують надійне утримання як пористих матеріалів, так і заготовок невеликої площі. Завдяки вдосконаленій мережі розподільних каналів забезпечується більш рівномірне зусилля притискання деталей по всій площі вакуумної зони і відсутні обмеження прохідного перерізу вакуумної системи в цілому.

   

 • Відкриття шоу-рума у Києві

  Раді повідомити, що з 1 грудня 2019 року розпочав свою роботу новий офіс компанії ІнСтанкоСервіс в місті Києві. Відтепер ми ближче до Вас і, завдяки, цьому наша техпідтримка клієнтів стане ще оперативнішою, а вирішення питань зручнішими.

  Запрошуємо вас завітати до нашого шоу-руму, розташованого за адресою: м. Київ, проспект Берестейський, 59. Тут можно поспілкуватися з нашими спеціалістами, отримати професійну консультацію, ознайомитись з асортиментом інструменту для деревообробки та зразками виробів, виготовлених на наших верстатах. В демонстраційному залі побачити фрезерні та лазерні верстати в роботі і оцінити всі переваги обладнання нашого виробництва. Впевнені, що наш офіс в Києві стане місцем важливих зустрічей, продуктивних обговорень та взаємовигідної співпраці. Ми працюємо для вас, надаючи найкращий сервіс та обладнання для вашого бізнесу!