ATS-0609

Компактний, невеликий за розміром верстат для використання в майстернях, лабораторіях і навчальних закладах

 • Якісні комплектуючі

  При виробництві верстатів з ЧПУ використовуємо тільки якісні брендові комплектуючі, що є запорукою точності, надійності та довготривалим терміном експлуатації фрезерних верстатів з ЧПУ

 • Професійне виробництво

  За час існування компанії ми зарекомендували себе як професійне виробництво, що активно розвивається і працює над модернізацією обладнання та створенням нових моделей верстатів

 • Надійний шпиндель

  В верстатах нашого виробництва використовуються якісні шпинделі провідних виробників світу з рідинним та повітряним  охолодженням, що забезпечує точність обробки матеріалів

 • Просте управління

  Верстати з ЧПУ прості в використанні і мають інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та систему управління, що дозволяє швидко та ефективно виконувати різноманітні виробничі завдання

 • Програмне забезпечення

  Ми використовуємо виключно професійне та ліцензійне програмне забезпечення, що гарантує ефективне  управління верстатами та мінімізує ризик виникнення несправностей

   

   

 • Сервіс

  Пропонуємо консультацію та допомогу по підбору обладнання під ваші потреби, пусконалагоджувальні роботи, а також найкращі умови навчання та сервісного обслуговування верстатів з ЧПУ

 • Гарантія

  Гарантія на всі верстати з ЧПУ один рік. Також забезпечуємо післягарантійну технічну підтримку та сервісне обслуговування обладнання впродовж всього терміну експлуатації

   

 • Заводське виконання

  Виготовлення верстатів з ЧПУ відбувається на власній виробничій базі з використанням точного обладнання та ретельного дотриманням усіх процесів та стандартів верстатобудування

Загальна інформація

Загальна інформація

Верстат моделі «ATS-0609» мають найменшу зону обробки в лінійці верстатів ЧПУ нашого виробництва. Модель підходить для використання на невеликих меблевих виробництвах та деревообробних майстернях.

Переваги моделі

 • Доступна ціна
 • Невеликі розміри верстата
 • Низький рівень енергоспоживання
 • Професійне виконання верстата
 • Проста у використанні система управління

Розмір робочого столу

Y-900, X-600, Z-150*

*Можливе збільшення ходу по “Z” до 200 мм

Матеріали, що обробляються

 • Деревина (деревина, фанера, МДФ, ДСП та інші)
 • Пластики (акрил, оргскло, полікарбонат)
 • Пінопласт та ПВХ
 • Композитні матеріали (Dibond та Alucobond)
 • М’які метали (алюміній, латунь, мідь)

Сфера застосування

 • Меблеве виробництво
 • Вироблення 3D декорів
 • Виробництво зовнішньої реклами
 • Моделебудування
 • Ювелірне виробництво
 • Виготовлення прес-форм

Конструкція

Цільнозварна станина виготовлена зі стальних профільних труб. Опори порталу виконані з литого чавуну для запобіганню надмірних вібрацій при обробці. За для забезпечення якості деталей верстата вони обробляються на сучасному металообробному обладнанні з ЧПУ.

Опції

Програмне забезпечення VCarve Pro

Офіційне програмне забезпечення VCarvePro пропонує різні інструменти та опції для створення керучих програм для верстатів с ЧПУ, включаючи  різання, фрезерування, гравіювання, обробка плоских та тривимірних поверхонь.

Обертова вісь

Використовується для виготовлення виробів циліндричної форми або для обробки деталей з різних боків. Максимальний діаметр обробки – 100 мм. Для управління верстатом з обертовою віссю необхідний ЧПУ контролер з 4 незалежно керованими осями.

Заміна шпинделя

Для збільшення продуктивності при обробці твердих матеріалів, можлива заміна базового шпинделя потужністю 1,5 кВт на шпиндель з рідинним охолодженням потужністю 2,2 кВт.

Система подачі МОР

Для обробки м’яких кольорових металів, рекомендуємо встановити систему МОР, яка забезпечить відведення тепла з області обробки та подачу змащувальної рідини в зону різання. Це покращує якість обробки та зменшує знос ріжучого інструменту.

Централізоване змащення механіки

Забезпечує зручний догляд за верстатом, оскільки дає можливість швидкого змащення всіх необхідних вузлів. Для подачі мастильного матеріалу використовується насос з ручним керуванням.

Технічні характеристики

Робочий стіл верстата (Y×X)

900×600 мм

Робочий рух верстата (Y×X×Z)

900×600×150 мм

Габарити верстата (Д×Ш×В)

1300×1000×1500 мм

Маса верстата

180 кг

Тип верстата

Фрезерний

Конструкція

Рухомий портал

Відстань від гайки шпинделя до столу

150 мм

Відстань від низу порталу до столу

150 мм

Стіл із механічною фіксацією заготовки

Комбінований (МДФ + Т-слот)

Напрямні лінійних подач

Рейкові

Механізм подач, вісь Z

Шарико-гвинтова передача

Механізм подач, осі X,Y

Шарико-гвинтова передача

Двигуни осей X,Y,Z

Крокові

Максимальна швидкість переміщень, вісь Z

8 м/хв

Максимальна швидкість переміщень, осі X,Y

8 м/хв

Робоча швидкість переміщень

до 6 м/хв

Потужність шпинделя

1.5 кВт

Обороти шпинделя

6 000-24 000 об/хв

Тип охолодження шпинделя

Повітряне

Зміна інструменту

Ручна

Тип цанги

ER16

Максимальний Ø хвостовика фрези

10 мм

Датчик вимірювання довжини інструменту

Контактний

Кінцеві датчики

Індуктивні

Система управління (ЧПУ)

DSP-контролер

Мова програмування

G-Code

Діаметр патрубка аспірації

100 мм

Рекомендована продуктивність аспірації

1500 куб.м/год

Напруга живлення

220 В, 50 Гц

Максимальна споживана потужність

2,5 кВт

Поширені запитання

Чи проводите ви запуск верстата та навчання?

Так. За бажанням клієнта, наші спеціалісти проводять пусконалагоджувальні роботи, а також навчання основам управління верстатом та створення керуючих програм.

Чи можливо придбати верстат без підставки?

При розробці фрезерного верстата ATS-0609 була передбачена можливість його роботи без підставки. На вибір клієнта, можна придбати верстат як з підставкою так і без неї.

Чи є післягарантійна підтримка та обслуговування?

Для усіх верстатів нашого виробництва здійснюється післягарантійна підтримка та сервіс. Механічні комплектуючі та електричні компоненти, які використовуються у наших верстатах, завжди є в наявності на складі.

Чи можливо згодом додати 4-ту вісь?

Для того, щоб згодом без зусиль встановити четверту вісь (наприклад обертову вісь) рекомендуємо замовити з верстатом опцію “підготовка під четверту вісь”.

Чи маєте ви доставку?

В залежності від регіону України наша компанія здійснює доставку обладнання або власним транспортом або за допомогою інших компаній перевізників. Також організовуємо доставку нашого обладнання на експорт “під ключ”.

Яку систему управління обрати?

Фрезерний верстат ATS-0609 може керуватись двома типами контролерів:

 1. Пульт керування типу DSP;
 2. Система ЧПУ NC Studio.

Переваги пульта DSP: компактні розміри, простота та зручність у використанні, відсутність витрат на придбання ПК. До недоліків пульта можно віднести: мала інформативність екрану та крихкість (може вийти з ладу при падінні).

Використання системи ЧПУ NC Studio, яка встановлюється на ПК, дозволяє скоротити термін програмування та знизити ймовірність помилок. Недоліками такої системи можно вважати необхідність використовувати системний блок комп’ютера з встановленою 32-х розрядною системою Windows.

Як робити управляючі програми (УП) для верстата?

Для розробки управляючих програм використовуються різноманітні CAM-програми, такі як: ArtCAM, Rhinoceros, Deskproto, тощо.

Наша компанія рекомендує звернути увагу на CAM-систему VCarve Pro від всесвітньо відомого розробника – компанії Vectric. Ми пропонуємо повний курс навчання користування цим продуктом.

Як обробляється станина верстата?

Станина верстата зварена зі сталевої профільної труби, та є суцільнозварною конструкцією. Усі посадкові місця під рейкові напрямні та опори ШГП обробляються з однієї установки на портальному фрезерному верстаті з ЧПУ.

Дізнатись вартість

Дізнатись вартість та наявність фрезерного верстата з ЧПУ «ATS-0609» можна на сайті нашого магазину

Якщо вас зацікавила ця модель верстата, будемо раді отримати ваші виробничі завдання та надати професійну консультацію!

Будь ласка, звертайтесь!

Наші постачальники